Zkušenosti s produkty ENZYMEL®

Mgr. Jarmila Hofmanová - klinický logoped

Pouhých šest měsíců používání Enzymelu přineslo pozitivní výsledky pro pacienty - hojení ranek v oblasti ústních koutků při zvýšeném slinotoku, rychlé hojení aftů v dutině ústní a hojení drobných poranění v oblasti nosu při nachlazení.

J. Š., Bechyně

Mám plnou důvěru ke své zubní lékařce a pokud mi pastu doporučila, tak jsem jí vyzkoušela. Po vyzkoušení jsem zjistila, že dásně i zuby jsou v lepší kondici a tak jsem začala zubní pastu i další produkty používat. Myslím si, že záleží na výběru zubní pasty a vždy si snažím vybírat kvalitní zubní pasty. Příznivé účinky enzymů pro lidský organismus, jako podpůrný prostředek léčby, jsou v dnešní době známé a když jsem se dozvěděla o zubní pastě s obsahem enzymů neváhala jsem a zakoupila jsem si ji. Cena je vyšší, ale vzhledem k účinnosti a výsledkům v ústní dutině je přiměřená. Zubní pastu si kupuji maximálně jednou měsíčně a cena za používání je tedy v řádu korun maximálně 10,- Kč za den. S ohledem na účinky pasty na zuby i dásně je to skvělá investice do budoucnosti mých zubů i dásní. Zubní pastu se naučila používat celá rodina a všichni jsou s účinky pasty spokojení. Dětem se líbí, že mají bělejší zuby a jsou "in" a babičce se líbí, že nemá nateklé a citlivé dásně a že se jí lépe čistí zuby i celá ústní dutina.

Enzymel udržuje bělejší barvu zubů a dásně jsou pevné. Oblíbila jsem si gel enzymel a aplikuji ho přímo na dásně a mezi zuby.

Upřímně vám musím říci, že moje dásně jsou nyní snad v nejlepší kondici. Doporučuji vaši zubní pastu známým a všichni říkají, že jsou spokojeni. Někteří si chtějí koupit další a to myslím je ta největší pochvala a uznání vašeho výrobku.

 

K. L., Osečná

O zubní pastě Enzymel Parodont a gelu jsem se dozvěděla od svého zubního lékaře. U něho jsem take tyto produkty zakoupila. Lékař mi produkty ENZYMEL doporučil kvůli zvýšené ochraně dásní.

Dentální hygienistka

„Díky používání produktů ENZYMEL se rychleji hojí herpetické afekce. Má i přirozený bělící efekt, který pacienti oceňují. Vlivem zlepšení dochází i k další motivaci pacienta k lepší dentální hygieně.“

 

Wald Pharmaceuticals s.r.o.
U hranic 16
100 00 Praha 10 – Strašnice

Fakturační údaje:
IČ: 24291579
DIČ: CZ24291579
Dětská 2445/37, 100 00 Praha 10

Telefon pro velkoobchodní objednávky:
+420 725 111 900

Maloobchodní objednávky vyřizujeme prostřednictvím elektronického obchodu eshop.enzymel.cz

Email: info@enzymel.cz
Web: www.enzymel.cz
Maloobchod: eshop.enzymel.cz
Velkoobchod-ordinace: objednavky@enzymel.cz